O nás

 

Vítejte na webových stránkách společnosti GAZZETA Group s.r.o.

Během svého působení se naše společnost stala velice kvalitní produkční firmou, která dokáže uspokojit všechny požadavky a jen málo věcí nás dokáže zaskočit. Tuto skutečnost dokumentují naši spokojení klienti, ať už tuzemští či zahraniční, kteří se o kvalitách našich služeb přesvědčili na vlastní kůži po celém světě. 

Pro naše klienty připravujeme prezentace na veletrzích a výstavách, včetně doprovodných aktivit a celé produkce během veletrhu. Organizujeme společná setkání, firemní večírky a prezentace, na kterých se vyřádíme a nebojíme se být originální a kreativní.

Preciznost a přesnost uplatňujeme při produkci billboardových kampaní, realizaci velkoplošné reklamy
a návrhu navigací k sídlu firem. V realizaci tiskových zakázek jsme dochvilní. Promo akce zajistíme na výbornou.

V oblasti reklamních předmětů Vám připravíme klasické i originální reklamní předměty. Specializujeme se na atraktivní balení a design. Velice nás baví práce s interiérem a vytváření aranžmá.

Za naší prací stojí naše zkušenosti, GAZZETA Group je získává již od roku 1995. Ke klientům přistupujeme seriozně. Základní filosofie naší společnosti je dlouhodobá spolupráce, na základě které dokážeme přesně pochopit a vycítit potřeby klienta.

Přesvědčte se o našich schopnostech a vyzkoušejte nás.


Chceme Vás příjemně překvapit.
GAZZETA team